Meest gekozen renners




Renner Ploeg CQ Aantal keer gekozen
BERNAL GOMEZ Egan Arley INS 1155 638
GROENEWEGEN Dylan TJV 1138 519
EWAN Caleb LTS 746 476
SAGAN Peter BOH 1746 440
BARGUIL Warren PCB 457 298
ARU Fabio UAD 273 254
PORTE Richie TFS 531 244
PAUWELS Serge CPT 73 221
MAS NICOLAU Enric DQT 812 218
DE GENDT Thomas LTS 407 207
THOMAS Geraint INS 1398 205
VAN AERT Wout TJV 923 205
LANDA MEANA Mikel MOV 871 205
BARDET Romain ALM 1222 192
BETTIOL Alberto EF1 67 185
YATES Adam MTS 1252 161
KRUIJSWIJK Steven TJV 1075 155
FUGLSANG Jakob AST 1870 128
VIVIANI Elia DQT 1653 107
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander MOV 1030 106
MATTHEWS Michael SUN 1323 100
PASQUALON Andrea WGG 406 99
CORT NIELSEN Magnus AST 334 99
URAN URAN Rigoberto EF1 832 97
BOASSON HAGEN Edvald TDD 561 93
BONNET William GFC 15 91
KÄMNA Lennard SUN 99 85
LAPORTE Christophe COF 624 81
ZABEL Rick TKA 104 76
BUCHMANN Emanuel BOH 984 75
CUMMINGS Stephen TDD 50 73
OFFREDO Yoann WGG 57 72
MARTIN Daniel UAD 960 68
ALAPHILIPPE Julian DQT 2690 67
FRAILE MATARRANZ Omar AST 309 67
SOLER GIMENEZ Marc MOV 190 67
NIBALI Vincenzo TBM 1114 66
CALMEJANE Lilian TDE 416 66
COLBRELLI Sonny TBM 731 65
KREUZIGER Roman TDD 250 65
BENOOT Tiesj LTS 670 64
PINOT Thibaut GFC 1879 62
GAUDU David GFC 683 59
MARTIN Tony TJV 196 57
VAN GARDEREN Tejay EF1 567 56
VAN MELSEN Kevin WGG 39 56
BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello AST 554 50
VACHON Florian PCB 35 49
KELDERMAN Wilco SUN 546 48
GREIPEL André PCB 536 47
GESBERT Elie PCB 270 44
ZAKARIN Ilnur TKA 709 41
NIZZOLO Giacomo TDD 526 41
BONIFAZIO Niccolo TDE 380 40
DE PLUS Laurens TJV 290 40
HERRADA LOPEZ Jesus COF 888 39
HENAO MONTOYA Sergio Luis UAD 237 37
CICCONE Giulio TFS 443 36
GARCIA CORTINA Ivan TBM 288 35
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey MOV 116 35
DEBUSSCHERE Jens TKA 323 32
OURSELIN Paul TDE 41 32
BACKAERT Frederik WGG 260 31
KÜNG Stefan GFC 458 30
LUTSENKO Alexey AST 843 29
GESCHKE Simon CPT 150 29
ASGREEN Kasper DQT 568 27
MARTIN Guillaume WGG 779 25
PHILIPSEN Jasper UAD 645 25
SICARD Romain TDE 76 25
SCHACHMANN Maximilian BOH 1366 23
GALLOPIN Tony ALM 461 23
WISNIOWSKI Lukasz CPT 87 23
MOINARD Amaël PCB 48 23
DE MARCHI Alessandro CPT 580 22
RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano Ariel DQT 138 22
TRENTIN Matteo MTS 958 21
OSS Daniel BOH 181 21
WÜRTZ SCHMIDT Mads TKA 116 21
DENNIS Rohan TBM 1006 20
ROCHE Nicolas SUN 286 20
ARNDT Nikias SUN 167 20
BAK Lars Ytting TDD 70 20
BOL Cees SUN 483 19
MEURISSE Xandro WGG 391 19
MONFORT Maxime LTS 95 19
TERPSTRA Niki TDE 569 18
STUYVEN Jasper TFS 863 17
VUILLERMOZ Alexis ALM 350 17
KONRAD Patrick BOH 771 16
FELLINE Fabio TFS 230 16
PEREZ Anthony COF 122 16
LATOUR Pierre ALM 346 15
MÜHLBERGER Gregor BOH 270 15
HAGA Chad SUN 229 15
CHEREL Mikael ALM 112 15
ERVITI OLLO Imanol MOV 95 15
GRELLIER Fabien TDE 63 15
KRISTOFF Alexander UAD 1567 14
WOODS Michael EF1 1067 14
KING Benjamin TDD 320 14
REICHENBACH Sébastien GFC 269 14
DOWSETT Alex TKA 124 14
PHINNEY Taylor EF1 43 14
POELS Wout INS 922 13
POLITT Nils TKA 754 13
BENNETT George TJV 623 13
COSNEFROY Benoit ALM 264 13
SCULLY Tom EF1 125 13
BURGHARDT Marcus BOH 102 13
BOUET Maxime PCB 84 13
KLUGE Roger LTS 68 13
DE BUYST Jasper LTS 245 12
ROWE Luke INS 228 12
PÖSTLBERGER Lukas BOH 207 12
CAVENDISH Mark TDD 63 12
VAN AVERMAET Greg CPT 1619 11
LAMPAERT Yves DQT 996 11
MOHORIC Matej TBM 920 11
BOUHANNI Nacer COF 367 11
KANGERT Tanel EF1 321 11
DEVENYNS Dries DQT 245 11
HALLER Marco TKA 225 11
GONÇALVES Jose Isidro Maciel TKA 114 11
TEUNS Dylan TBM 1051 10
BEVIN Patrick CPT 521 10
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin COF 86 10
LADAGNOUS Matthieu GFC 80 10
ROSSETTO Stéphane COF 73 10
ANDERSEN Søren Kragh SUN 632 9
FRANK Mathias ALM 365 9
EDET Nicolas COF 319 9
HERRADA LOPEZ Jose COF 123 9
MOLLEMA Bauke TFS 1185 8
TAARAMÄE Rein TDE 466 8
DURBRIDGE Luke MTS 209 8
BERNARD Julien TFS 169 8
THEUNS Edward TFS 118 8
GENE Yohann TDE 4 8
YATES Simon MTS 1955 7
NAESEN Oliver ALM 1232 7
CARUSO Damiano TBM 452 7
GOUGEARD Alexis ALM 262 7
SCHÄR Michael CPT 204 7
HEPBURN Michael MTS 125 7
MEINTJES Louis TDD 115 7
DE CLERCQ Bart WGG 5 7
SANCHEZ GIL Luis Leon AST 858 6
GAVIRIA RENDON Fernando UAD 718 6
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka AST 539 6
HAIG Jack MTS 525 6
VALGREN ANDERSEN Michael TDD 524 6
STANNARD Ian INS 133 6
JANSE VAN RENSBURG Jacques TDD 60 6
VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 2266 5
WELLENS Tim LTS 1398 5
IMPEY Daryl MTS 751 5
VAN BAARLE Dylan INS 609 5
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe EF1 449 5
DE GENDT Aimé WGG 421 5
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan INS 339 5
JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD 300 5
EIKING Odd Christian WGG 258 5
PERICHON Pierre-Luc COF 248 5
DELAPLACE Anthony PCB 188 5
JUUL JENSEN Christopher MTS 156 5
BYSTRØM Sven Erik UAD 146 5
DE KORT Koen TFS 139 5
DEMARE Arnaud GFC 1184 4
COSTA Rui Alberto Faria UAD 761 4
LAENGEN Vegard Stake UAD 170 4
SCHWARZMANN Michael BOH 139 4
BERHANE Natnael Teweldemedhin COF 111 4
CRADDOCK Lawson EF1 86 4
ANDERSEN Asbjørn Kragh SUN 44 4
POZZOVIVO Domenico TBM 826 3
MOSCON Gianni INS 820 3
TURGIS Anthony TDE 630 3
MOLARD Rudy GFC 549 3
SKUJINS Toms TFS 514 3
BENNETT Sam BOH 510 3
EVENEPOEL Remco DQT 426 3
LAMBRECHT Bjorg LTS 335 3
HOULE Hugo AST 263 3
GESINK Robert TJV 232 3
FEILLU Brice PCB 18 3
RENSHAW Mark TDD 15 3
DOMONT Axel ALM 12 3
BARTA William CPT 11 3
KÖNIG Leopold BOH 10 3
CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio MOV 1269 2
MAJKA Rafal BOH 886 2
TEUNISSEN Mike TJV 718 2
CLARKE Simon EF1 586 2
KEUKELEIRE Jens LTS 466 2
LANGEVELD Sebastian EF1 351 2
TRATNIK Jan TBM 298 2
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 296 2
MØRKØV CHRISTENSEN Michael DQT 296 2
BODNAR Maciej BOH 231 2
BAKELANTS Jan SUN 224 2
HENAO GOMEZ Sebastian INS 161 2
O'CONNOR Ben TDD 138 2
VANENDERT Jelle LTS 119 2
BENNATI Daniele MOV 101 2
TEN DAM Laurens CPT 49 2
PEDERSEN Casper Phillip SUN 48 2
EISEL Bernhard TDD 45 2
LEMOINE Cyril COF 30 2
VAN GOETHEM Brian LTS 29 2
HOWES Alex EF1 18 2
ARASHIRO Yukiya TBM 15 2
BURGAUDEAU Mathieu TDE 15 2
NAULEAU Bryan TDE 8 2
WAGNER Robert PCB 5 2
MORIN Emmanuel COF 5 2
DUMOULIN Tom SUN 1466 1
KWIATKOWSKI Michal INS 1417 1
DEGENKOLB John TFS 972 1
JUNGELS Bob DQT 972 1
ULISSI Diego UAD 866 1
JAKOBSEN Fabio DQT 815 1
MADOUAS Valentin GFC 716 1
CARTHY Hugh EF1 657 1
FORMOLO Davide BOH 650 1
SENECHAL Florian DQT 527 1
SIMON Julien COF 512 1
HIGUITA GARCIA Sergio Andres EF1 498 1
ROUX Anthony GFC 481 1
VANMARCKE Sep EF1 418 1
HIRT Jan AST 400 1
DOMBROWSKI Joseph Lloyd EF1 354 1
MEZGEC Luka MTS 340 1
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes MOV 295 1
ANACONA GOMEZ Winner Andrew MOV 294 1
HARDY Romain PCB 291 1
GASPAROTTO Enrico TDD 242 1
VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 241 1
DILLIER Silvan ALM 231 1
DENZ Nico ALM 218 1
ROSSKOPF Joey CPT 216 1
BENEDETTI Cesare BOH 209 1
VAN HOOYDONCK Nathan CPT 195 1
PETIT Adrien TDE 188 1
WALLAYS Jelle LTS 185 1
GENIEZ Alexandre ALM 183 1
MOSCHETTI Matteo TFS 181 1
ROELANDTS Jürgen MOV 153 1
MODOLO Sacha EF1 146 1
HAUSSLER Heinrich TBM 144 1
BAGDONAS Gediminas ALM 138 1
NIEUWENHUIS Joris SUN 126 1
BOARO Manuele AST 120 1
DUPONT Hubert ALM 119 1
KIRYIENKA Vasil INS 112 1
LEDANOIS Kévin PCB 111 1
SWIFT Ben INS 103 1
DE VREESE Laurens AST 98 1
BRESCHEL Matti EF1 92 1
HANSEN Adam LTS 92 1
DECLERCQ Tim DQT 84 1
WAEYTENS Zico COF 84 1
SABATINI Fabio DQT 82 1
VERMOTE Julien TDD 81 1
PADUN Mark TBM 74 1
SAGAN Juraj BOH 74 1
POLJANSKI Pawel BOH 70 1
DUVAL Julien ALM 66 1
NIBALI Antonio TBM 66 1
VERVAEKE Louis SUN 65 1
KNEES Christian INS 62 1
VANSPEYBROUCK Pieter WGG 56 1
AGNOLI Valerio TBM 40 1
PANTANO GOMEZ Jarlinson TFS 28 1
OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves UAD 15 1
GUERNALEC Thibault PCB 15 1
PICHOT Alexandre TDE 15 1
LAFAY Victor COF 13 1
WANG Meiyin TBM 10 1
LE ROUX Romain PCB 6 1
JOURNIAUX Axel TDE 5 1
WILLIAMS Stephen TBM 5 1