Duurste unieke renners




Renner CQ TVP Manager Pronoploeg
1. POGACAR Tadej 3602 0 Michiel Deloof K&G Voorjaar
2. KOOIJ Olav 1397 0 Mateo Kaptein Ploeg zonder naam
3. HINDLEY Jai 833 0 Frank Van den Bergh Chasse Patat
4. BARDET Romain 773 0 KURT DE MUYT Ploeg zonder naam
5. BAGIOLI Andrea 753 0 Sven Dekoning Ploeg zonder winstkansen
6. KRON Andreas Lorentz 705 0 Jose Boudry De Sefa's
7. SKUJINS Toms 689 0 chris dumoulin WC HUTSEPOT
8. ZIMMERMANN Georg 672 0 Eva Van de Velde The winner takes it all!
9. COQUARD Bryan 671 0 Jan Depotter déjeuner sur l'herbe
10. O'CONNOR Ben 653 0 Peter Vanbaelenberghe platte tube
11. CAVAGNA R?mi 603 0 Eva Van de Velde The winner takes it all!
12. DE KLEIJN Arvid 562 0 Sven Blancquaert Svenepoel van Liverpool
13. MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 530 0 Ikke Van Mien Ploeg zoender naame
14. TARLING Joshua 530 0 Vincent Schoen Miss Emonda
15. FORMOLO Davide 515 0 Joachim Waegebaert De platte banden
16. ZWIEHOFF Ben 487 0 Robin Haek Higgs Almighty
17. BJERG Mikkel 469 0 Diederik Vitse Chasse patate
18. EWAN Caleb 467 0 stijn declerck SVG
19. ENGELHARDT Felix 446 0 Jonathan Verkeyn Team Théo
20. ADRIA OLIVERAS Roger 438 0 Dimitri Vuylsteke Glazen bol
21. ARMIRAIL Bruno 391 0 Peter Vanbaelenberghe platte tube
22. DAINESE Alberto 389 0 Wouter Verhelst Team Voorjaar
23. POOLE Max 382 0 Ikke Van Mien Ploeg zoender naame
24. HIGUITA GARCIA Sergio Andres 380 0 Steven De Freyne Cyclistisch Gouden Pedaal Team
25. VIVIANI Elia 380 0 Vanessa De Geyter V
26. BIERMANS Jenthe 368 0 chris dumoulin WC HUTSEPOT
27. TOWNSEND Rory 339 0 Lander Bruneel Wout van Holbaert
28. HAGENES Per Strand 308 0 Sören Van Ovenberghe Meine Mannschaft
29. DENZ Nico 304 0 Tuur Stragier Frietje barbara
30. BAUHAUS Phil 289 0 Gery Debrauwer Gerys
31. EENKHOORN Pascal 282 0 Luc Valcke Védébés
32. LECERF William Junior 272 0 Romina Gernay Riopipa
33. CLARKE Simon 262 0 Niels Provoost De Heykes
34. MEZGEC Luka 259 0 Ruben Deschodt Bachus
35. LUND ANDRESEN Tobias 244 0 Jonas Reybrouck Hartreyders
36. CALMEJANE Lilian 241 0 Diederik Vitse Chasse patate
37. M?HLBERGER Gregor 228 0 Bert Van Nieuwenhuyse Team Rode Biet
38. SWIFT Connor 222 0 Viche Herman VICHE
39. BATTISTELLA Samuele 219 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
40. TOUPALIK Adam 212 0 Nils van Heule Guys team
41. BENNETT George 207 0 patrick deprez Patroos
42. KUZMIN Anton 192 0 xavier vande langerijt The Classics
43. SBARAGLI Kristian 187 0 Jacques Dhuyvetter lentekriebels
44. MCLAY Daniel 186 0 len hauttekeete Asjemenou
45. HOOLE Daan 177 0 Matthias Feyen De kasseifretters
46. GARCIA PIERNA Raul 177 0 Pepijn De Boe Ploeg zonder naam
47. ZUKOWSKY Nickolas 172 0 Gilles Viaene Fanclub Nathalia en Astrid
48. SHAW James 168 0 Olivier Neese RENAAT!
49. VAN DEN BROEK Frank 160 0 Sven Dekoning Ploeg zonder winstkansen
50. HOULE Hugo 153 0 Olivier Neese RENAAT!
51. ARNDT Nikias 153 0 Bert Van Nieuwenhuyse Team Rode Biet
52. DE BOD Stefan 152 0 Niels Provoost De Heykes
53. WILSLY Jonas Gregaard 152 0 Vincent Demarest De Schellekes
54. PARISINI Nicolo 138 0 Lander Vergote Vergotsky
55. ZIJLAARD Maikel 131 0 Gilles Viaene Fanclub Nathalia en Astrid
56. DELAPLACE Anthony 128 0 rien matthijssen Ploeg zonder naam
57. HEIDUK Kim 126 0 Henri Verbeke Iet Sanders
58. COVI Alessandro 125 0 mateo kaptein Jawadde
59. AFFINI Edoardo 125 0 Marc Cobbaert de doortrekkers
60. WARLOP Jordi 124 0 Jeroen 'Zjoene' Demeestere Team Wayne
61. BERCKMOES Jenno 123 0 Gianni Vertriest GianniV
62. HUYS Laurens 122 0 Dries Kempeneers kEmpire
63. SIMON Julien 121 0 Jonathan Verkeyn Team Théo
64. PLANCKAERT Edward 119 0 Dries Kempeneers kEmpire
65. BONIFAZIO Niccolo 118 0 Lize Devolder Chassepatat
66. OURSELIN Paul 115 0 Sven Dekoning Ploeg zonder winstkansen
67. ROMEO ABAD Ivan 115 0 Jonathan Verkeyn Team Théo
68. CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro 113 0 Dimitri Vuylsteke Glazen bol
69. VAN BOVEN Luca 111 0 Nathan Vandenbussche Tankie Classics
70. RESELL Erik Nordsaeter 106 0 len hauttekeete Asjemenou
71. DE TIER Floris 106 0 Thomas Salden De lente is in t land
72. RAFFERTY Darren 103 0 Salome Cailliau FCB Salome
73. BONNET Thomas 100 0 Dimi Huyghe weer 5 euro rijker
74. BUDDING Martijn 99 0 Bert Stragier De BSterts
75. JANS Roy 98 0 Romina Gernay Riopipa
76. CHRISTEN Fabio 98 0 Pieter Vercammen Team Onder De Sloef Bij Marion
77. MARTIN GUTIERREZ Alex 97 0 Debbie Vandepitte Pokébowl go go go
78. CONSONNI Simone 93 0 Joachim Claeys All-or-nothing
79. SCHWARZMANN Michael 88 0 Lize Devolder Chassepatat
80. DILLIER Silvan 82 0 Chris Vynckier VDB forever
81. REINDERS Elmar 79 0 Kenneth De Vlaeminck Wegaanvonieminderofeenkroontje
82. GELDERS Gil 79 0 Benjamin De Wit Renito Baman
83. KOPECKY Matyas 79 0 Leonie Naert Leoniedas
84. PEDERSEN Nicklas Overgaard Amdi 77 0 fanny carrein Dyme
85. JOHANNESSEN Anders Halland 76 0 Marc Van Camp Opus Magnus
86. BAYER Tobias 72 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
87. VAN DEN BERG Julius 72 0 Bert Cleynen WTC Guidon Vanonder
88. ABERASTURI IZAGA Jon 71 0 Thomas Verhaeghe TV el TGV
89. RUSSO Cl?ment 70 0 Pieterjan Hannon PJ's racingteam
90. BARTHE Cyril 65 0 Angelo Herman LIEFMANS
91. MAAS Jan 65 0 roeland taelman Tonnelierkes
92. QUICK Blake 61 0 ann van uytsel lara
93. GRONDIN Donavan 56 0 roeland taelman Tonnelierkes
94. WELTEN Bram 53 0 Dieter Lauwereys Borrems
95. GRADEK Kamil 50 0 Daan Stragier Banana split
96. ARCAS PE?A Jorge 50 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
97. BENEDETTI Cesare 48 0 Sebastiaan Glorieux Wou
98. POLLEFLIET Gianluca 47 0 Roel Noten Royal Classics
99. KONOVALOVAS Ignatas 47 0 Stijn Van Damme Pronostiekje?
100. SCOTSON Miles 44 0 Sjoerd Vermeire Arnaud, Gietoevuraljegoesting!
101. JANSSENS Jimmy 43 0 Kristof Deleye Gerspie’s fietsertjes
102. BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto 42 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
103. MAHOUDO Nolann 42 0 Sebastiaan Glorieux Wou
104. FELLINE Fabio 41 0 hannes seynaeve Bananas
105. BASSO Leonardo 40 0 Chris Herman SPEERWERPEN
106. ADAMIETZ Johannes 39 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
107. SINKELDAM Ramon 38 0 Wim D'Hondt De Botertrappers
108. PAQUOT Tom 37 0 Wim Depotter Ploeg zonder naamJemp
109. RIOU Alan 35 0 Sebastiaan Glorieux Wou
110. HVIDEBERG Jonas Iversby 33 0 patrick bogaerts Grupa del Senior Patje Bougie
111. SALBY Alexander 30 0 Wim Depotter Ploeg zonder naamJemp
112. S?TTERLIN Jasha 30 0 Vickytje Herman 't MEZENNESTJE
113. VAN EMPEL Etienne 30 0 Wim Depotter Ploeg zonder naamJemp
114. MORO Manlio 29 0 Pieterjan Hannon PJ's racingteam
115. VALLEE Boris 28 0 Thijs gryson Griezel grysonski
116. CHUMIL GONZALEZ Sergio Geovani 27 0 Jonathan Verkeyn Team Théo
117. KNIGHT Oliver 22 0 Freddy Deseyne Met de wind mee
118. HEMING Mika 20 0 Nils van Heule Guys team
119. VINK Michael 20 0 Pieter Vercammen Team Onder De Sloef Bij Marion
120. SWEECK Laurens 20 0 patrick deprez Patroos
121. MALECKI Kamil 20 0 Bram Hendrickx Allez Roulez
122. BEVIN Patrick 20 0 Jan Bevernage De KIngs
123. DAVIES Scott 15 0 Kevin Bostoen Rappe klassieker
124. BRAND Samuel 15 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
125. IACCHI Alessandro 15 0 Bert Van Nieuwenhuyse Team Rode Biet
126. GAROSIO Andrea 15 0 Jonathan Verkeyn Team Théo
127. CA?ELLAS SANCHEZ Xavier 13 0 Jimte Mylle Espeworst
128. KOPECKY Tomas 13 0 Wouter Blomme Lotte tettezien Kopecky
129. BIZHIGITOV Zhandos 13 0 Sam Baeten Sambaszi's wielrijders
130. QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 12 0 Thomas Smits De Leeglopers!
131. FANCELLU Alessandro 10 0 Filip De Bont Gif ma buzze
132. POLI Umberto 10 0 Désiré De Vadder lubanski
133. VANDEBOSCH Toon 9 0 Kristel Michiels Kom op Wout!
134. HUYET Baptiste 7 0 Domien Cocquyt de tarmakmuljes
135. MADRAZO RUIZ Angel 7 0 Wout Fieu Crème de la crème
136. IRISARRI RINCON Jon 5 0 Maarten Strijbos Berusad skiftledare
137. MASOTTO Giulio 5 0 Jonas Debaveye B ploeg
138. GAZE Samuel 5 0 Olivier Demuynck Lampies
139. VANDENABEELE Henri 5 0 Joachim Claeys All-or-nothing
140. MATTHYS Louka 5 0 Jonas Debaveye B ploeg
141. PALETTI Luca 3 0 Olivier Demuynck Lampies
142. MAMYKIN Matvey 2 0 Olivier Demuynck Lampies