Minst gekozen renners




CQ Renner Ploeg Aantal keer gekozen
1466 DUMOULIN Tom SUN 1
1417 KWIATKOWSKI Michal INS 1
972 DEGENKOLB John TFS 1
972 JUNGELS Bob DQT 1
866 ULISSI Diego UAD 1
815 JAKOBSEN Fabio DQT 1
716 MADOUAS Valentin GFC 1
657 CARTHY Hugh EF1 1
650 FORMOLO Davide BOH 1
527 SENECHAL Florian DQT 1
512 SIMON Julien COF 1
498 HIGUITA GARCIA Sergio Andres EF1 1
481 ROUX Anthony GFC 1
418 VANMARCKE Sep EF1 1
400 HIRT Jan AST 1
354 DOMBROWSKI Joseph Lloyd EF1 1
340 MEZGEC Luka MTS 1
295 OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes MOV 1
294 ANACONA GOMEZ Winner Andrew MOV 1
291 HARDY Romain PCB 1
242 GASPAROTTO Enrico TDD 1
241 VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 1
231 DILLIER Silvan ALM 1
218 DENZ Nico ALM 1
216 ROSSKOPF Joey CPT 1
209 BENEDETTI Cesare BOH 1
195 VAN HOOYDONCK Nathan CPT 1
188 PETIT Adrien TDE 1
185 WALLAYS Jelle LTS 1
183 GENIEZ Alexandre ALM 1
181 MOSCHETTI Matteo TFS 1
153 ROELANDTS Jürgen MOV 1
146 MODOLO Sacha EF1 1
144 HAUSSLER Heinrich TBM 1
138 BAGDONAS Gediminas ALM 1
126 NIEUWENHUIS Joris SUN 1
120 BOARO Manuele AST 1
119 DUPONT Hubert ALM 1
112 KIRYIENKA Vasil INS 1
111 LEDANOIS Kévin PCB 1
103 SWIFT Ben INS 1
98 DE VREESE Laurens AST 1
92 BRESCHEL Matti EF1 1
92 HANSEN Adam LTS 1
84 DECLERCQ Tim DQT 1
84 WAEYTENS Zico COF 1
82 SABATINI Fabio DQT 1
81 VERMOTE Julien TDD 1
74 PADUN Mark TBM 1
74 SAGAN Juraj BOH 1
70 POLJANSKI Pawel BOH 1
66 NIBALI Antonio TBM 1
66 DUVAL Julien ALM 1
65 VERVAEKE Louis SUN 1
62 KNEES Christian INS 1
56 VANSPEYBROUCK Pieter WGG 1
40 AGNOLI Valerio TBM 1
28 PANTANO GOMEZ Jarlinson TFS 1
15 OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves UAD 1
15 GUERNALEC Thibault PCB 1
15 PICHOT Alexandre TDE 1
13 LAFAY Victor COF 1
10 WANG Meiyin TBM 1
6 LE ROUX Romain PCB 1
5 WILLIAMS Stephen TBM 1
5 JOURNIAUX Axel TDE 1
1269 CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio MOV 2
886 MAJKA Rafal BOH 2
718 TEUNISSEN Mike TJV 2
586 CLARKE Simon EF1 2
466 KEUKELEIRE Jens LTS 2
351 LANGEVELD Sebastian EF1 2
298 TRATNIK Jan TBM 2
296 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 2
296 MØRKØV CHRISTENSEN Michael DQT 2
231 BODNAR Maciej BOH 2
224 BAKELANTS Jan SUN 2
161 HENAO GOMEZ Sebastian INS 2
138 O'CONNOR Ben TDD 2
119 VANENDERT Jelle LTS 2
101 BENNATI Daniele MOV 2
49 TEN DAM Laurens CPT 2
48 PEDERSEN Casper Phillip SUN 2
45 EISEL Bernhard TDD 2
30 LEMOINE Cyril COF 2
29 VAN GOETHEM Brian LTS 2
18 HOWES Alex EF1 2
15 ARASHIRO Yukiya TBM 2
15 BURGAUDEAU Mathieu TDE 2
8 NAULEAU Bryan TDE 2
5 WAGNER Robert PCB 2
5 MORIN Emmanuel COF 2
826 POZZOVIVO Domenico TBM 3
820 MOSCON Gianni INS 3
630 TURGIS Anthony TDE 3
549 MOLARD Rudy GFC 3
514 SKUJINS Toms TFS 3
510 BENNETT Sam BOH 3
426 EVENEPOEL Remco DQT 3
335 LAMBRECHT Bjorg LTS 3
263 HOULE Hugo AST 3
232 GESINK Robert TJV 3
18 FEILLU Brice PCB 3
15 RENSHAW Mark TDD 3
12 DOMONT Axel ALM 3
11 BARTA William CPT 3
10 KÖNIG Leopold BOH 3
1184 DEMARE Arnaud GFC 4
761 COSTA Rui Alberto Faria UAD 4
170 LAENGEN Vegard Stake UAD 4
139 SCHWARZMANN Michael BOH 4
111 BERHANE Natnael Teweldemedhin COF 4
86 CRADDOCK Lawson EF1 4
44 ANDERSEN Asbjørn Kragh SUN 4
2266 VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 5
1398 WELLENS Tim LTS 5
751 IMPEY Daryl MTS 5
609 VAN BAARLE Dylan INS 5
449 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe EF1 5
421 DE GENDT Aimé WGG 5
339 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan INS 5
300 JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD 5
258 EIKING Odd Christian WGG 5
248 PERICHON Pierre-Luc COF 5
188 DELAPLACE Anthony PCB 5
156 JUUL JENSEN Christopher MTS 5
146 BYSTRØM Sven Erik UAD 5
139 DE KORT Koen TFS 5
858 SANCHEZ GIL Luis Leon AST 6
718 GAVIRIA RENDON Fernando UAD 6
539 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka AST 6
525 HAIG Jack MTS 6
524 VALGREN ANDERSEN Michael TDD 6
133 STANNARD Ian INS 6
60 JANSE VAN RENSBURG Jacques TDD 6
1955 YATES Simon MTS 7
1232 NAESEN Oliver ALM 7
452 CARUSO Damiano TBM 7
262 GOUGEARD Alexis ALM 7
204 SCHÄR Michael CPT 7
125 HEPBURN Michael MTS 7
115 MEINTJES Louis TDD 7
5 DE CLERCQ Bart WGG 7
1185 MOLLEMA Bauke TFS 8
466 TAARAMÄE Rein TDE 8
209 DURBRIDGE Luke MTS 8
169 BERNARD Julien TFS 8
118 THEUNS Edward TFS 8
4 GENE Yohann TDE 8
632 ANDERSEN Søren Kragh SUN 9
365 FRANK Mathias ALM 9
319 EDET Nicolas COF 9
123 HERRADA LOPEZ Jose COF 9
1051 TEUNS Dylan TBM 10
521 BEVIN Patrick CPT 10
86 ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin COF 10
80 LADAGNOUS Matthieu GFC 10
73 ROSSETTO Stéphane COF 10
1619 VAN AVERMAET Greg CPT 11
996 LAMPAERT Yves DQT 11
920 MOHORIC Matej TBM 11
367 BOUHANNI Nacer COF 11
321 KANGERT Tanel EF1 11
245 DEVENYNS Dries DQT 11
225 HALLER Marco TKA 11
114 GONÇALVES Jose Isidro Maciel TKA 11
245 DE BUYST Jasper LTS 12
228 ROWE Luke INS 12
207 PÖSTLBERGER Lukas BOH 12
63 CAVENDISH Mark TDD 12
922 POELS Wout INS 13
754 POLITT Nils TKA 13
623 BENNETT George TJV 13
264 COSNEFROY Benoit ALM 13
125 SCULLY Tom EF1 13
102 BURGHARDT Marcus BOH 13
84 BOUET Maxime PCB 13
68 KLUGE Roger LTS 13
1567 KRISTOFF Alexander UAD 14
1067 WOODS Michael EF1 14
320 KING Benjamin TDD 14
269 REICHENBACH Sébastien GFC 14
124 DOWSETT Alex TKA 14
43 PHINNEY Taylor EF1 14
346 LATOUR Pierre ALM 15
270 MÜHLBERGER Gregor BOH 15
229 HAGA Chad SUN 15
112 CHEREL Mikael ALM 15
95 ERVITI OLLO Imanol MOV 15
63 GRELLIER Fabien TDE 15
771 KONRAD Patrick BOH 16
230 FELLINE Fabio TFS 16
122 PEREZ Anthony COF 16
863 STUYVEN Jasper TFS 17
350 VUILLERMOZ Alexis ALM 17
569 TERPSTRA Niki TDE 18
483 BOL Cees SUN 19
391 MEURISSE Xandro WGG 19
95 MONFORT Maxime LTS 19
1006 DENNIS Rohan TBM 20
286 ROCHE Nicolas SUN 20
167 ARNDT Nikias SUN 20
70 BAK Lars Ytting TDD 20
958 TRENTIN Matteo MTS 21
181 OSS Daniel BOH 21
116 WÜRTZ SCHMIDT Mads TKA 21
580 DE MARCHI Alessandro CPT 22
138 RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano Ariel DQT 22
1366 SCHACHMANN Maximilian BOH 23
461 GALLOPIN Tony ALM 23
87 WISNIOWSKI Lukasz CPT 23
48 MOINARD Amaël PCB 23
779 MARTIN Guillaume WGG 25
645 PHILIPSEN Jasper UAD 25
76 SICARD Romain TDE 25
568 ASGREEN Kasper DQT 27
843 LUTSENKO Alexey AST 29
150 GESCHKE Simon CPT 29
458 KÜNG Stefan GFC 30
260 BACKAERT Frederik WGG 31
323 DEBUSSCHERE Jens TKA 32
41 OURSELIN Paul TDE 32
288 GARCIA CORTINA Ivan TBM 35
116 AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey MOV 35
443 CICCONE Giulio TFS 36
237 HENAO MONTOYA Sergio Luis UAD 37
888 HERRADA LOPEZ Jesus COF 39
380 BONIFAZIO Niccolo TDE 40
290 DE PLUS Laurens TJV 40
709 ZAKARIN Ilnur TKA 41
526 NIZZOLO Giacomo TDD 41
270 GESBERT Elie PCB 44
536 GREIPEL André PCB 47
546 KELDERMAN Wilco SUN 48
35 VACHON Florian PCB 49
554 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello AST 50
567 VAN GARDEREN Tejay EF1 56
39 VAN MELSEN Kevin WGG 56
196 MARTIN Tony TJV 57
683 GAUDU David GFC 59
1879 PINOT Thibaut GFC 62
670 BENOOT Tiesj LTS 64
731 COLBRELLI Sonny TBM 65
250 KREUZIGER Roman TDD 65
1114 NIBALI Vincenzo TBM 66
416 CALMEJANE Lilian TDE 66
2690 ALAPHILIPPE Julian DQT 67
309 FRAILE MATARRANZ Omar AST 67
190 SOLER GIMENEZ Marc MOV 67
960 MARTIN Daniel UAD 68
57 OFFREDO Yoann WGG 72
50 CUMMINGS Stephen TDD 73
984 BUCHMANN Emanuel BOH 75
104 ZABEL Rick TKA 76
624 LAPORTE Christophe COF 81
99 KÄMNA Lennard SUN 85
15 BONNET William GFC 91
561 BOASSON HAGEN Edvald TDD 93
832 URAN URAN Rigoberto EF1 97
406 PASQUALON Andrea WGG 99
334 CORT NIELSEN Magnus AST 99
1323 MATTHEWS Michael SUN 100
1030 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander MOV 106
1653 VIVIANI Elia DQT 107
1870 FUGLSANG Jakob AST 128
1075 KRUIJSWIJK Steven TJV 155
1252 YATES Adam MTS 161
67 BETTIOL Alberto EF1 185
1222 BARDET Romain ALM 192
1398 THOMAS Geraint INS 205
923 VAN AERT Wout TJV 205
871 LANDA MEANA Mikel MOV 205
407 DE GENDT Thomas LTS 207
812 MAS NICOLAU Enric DQT 218
73 PAUWELS Serge CPT 221
531 PORTE Richie TFS 244
273 ARU Fabio UAD 254
457 BARGUIL Warren PCB 298
1746 SAGAN Peter BOH 440
746 EWAN Caleb LTS 476
1138 GROENEWEGEN Dylan TJV 519
1155 BERNAL GOMEZ Egan Arley INS 638