EVENEPOEL Remco

Soudal - Quick Step

2289 CQ-punten
Leeftijd:
24
Positie CQ ranking:
3
Vorige CQ ranking:
2


376 punten tijdens deze pronostiek

2357 punten over alle pronostieken

In 144 ploegen


Ploeg Manager
1 Corryn Construct Cycling Team emiel corrijn
2 Team Olivier Olivier Vandemaele
3 Remco Lovers Cycling Team Jef Biebuyck
4 de flinstones didier houvenaeghel
5 de idrisne Iwein Devenyns
6 Simao B Ventolin racing team Simon Van Hauwermeiren
7 De gelen van Nevele Stephane Pieters
8 Plakbidon Gavin Gheselle
9 Monopole CT sander taelman
10 JRT jeroen laseure
11 Tourke doen Thomas Verhaeghe
12 Zwang Lowiegi Verhelstio
13 Klavertje vier olivier sercu
14 De Plastieken Walvis Jelle Vyncke
15 Spätburgunder Johannes Van Cleemput
16 Marc, Pogi et les Belges wouter Verschaeve
17 Remkiwi Sebastian Dutoit Spadaffor
18 Griezel Thijs gryson
19 Beefcake Simon Zutterman
20 Le maillot Jaune ML marnic lannoo
21 Lara ann van uytsel
22 Opt laatste bart stevens
23 Frankrijk- België: 2-3 Stijn Hauttekeete
24 Ik maak de KW-redactie kapot! Tom Vandenbussche
25 Samali Riet Van den Bossche
26 De Lossertjes Francis Doom
27 Team Hobbits Anthony Vandenbroucke
28 De koers is van ons! Renaat Vandenbroucke
29 Poanaerts Martijn Bogaert
30 Pullegeven Christine Gryspeert
31 Team Jakob Pieter Meulders
32 Védébés Luc Valcke
33 Hopsinjoor Frederique Louis
34 Big Four (-1) Ward Vanpoucke
35 Team Vanderbike Steven Vanderbeke
36 Roulez Roulez sebastian montalban
37 Pogaduur Stijn Smagghe
38 Yellow For Remco patrick bogaerts
39 Prutskonijnen peter moens
40 Ploeg zonder naam Saar Vandermeulen
41 IFK banaanhaar Eckhart Vandermaesen
42 Team Merein Merein Boudry
43 Allez Roulez Bram Hendrickx
44 de rare octopus Wiebe Vyncke
45 Pierre , bukken! Gert De Bie
46 Team Pump Jules De Jonghe
47 Chipos zonder lokaal Michaël Despriet
48 Kemmelbertjes Bert Moeyaert
49 The Coppino's Roland Coppin
50 Afgebroken zadel Dirk Bergmans
51 Mavic Service Course Frederik Fossez
52 remconades des angles Koen Laleman
53 Fietskot doet mee Martijn Decorte
54 Tuinen Docking VDC Robbert Vieren
55 Taccola Simon Van den Abeele
56 Tour de France Italia Frank Van den Bergh
57 Chasse Patate Tybo Van Acker
58 AUKJE AUKJE Van Cauwenberghe
59 Tour de Chance Bart Provant
60 Lou Reed de Tour Lou Moens
61 Saint-Vélo : La Roue Volante Jan Vanwolleghem
62 geel en groen voor de belgen Eline Vandierendonck
63 The Bussiebabes Jan Debusschere
64 Gouwe Kouwie Jeroen Kouijzer
65 Team Potgrond Karel Opsomer
66 Teddyboys Theo Moonen
67 der was ne goedkope zingle ook Steven De Muyt
68 Tour2024 Antoine Maes
69 Ploeg zonder naam simon Lievens
70 Cycling jejo bart verduyn
71 Belgian Kings Maïté Vanhoeck
72 Banapoel francine coghe
73 Team Derailleur Yannick Grieten
74 De Struikrovers Thomas Loridan
75 Gerspie’s fietsertjes Kristof Deleye
76 B ploeg Jonas Debaveye
77 De Meuldertjes Marc Meulders
78 Ge(i)le Remco Benjamin De Wit
79 Washinbong Quizzards Maxim Gernay
80 Muslic Ball jarne vervaecke
81 L'équipe du toit Michael Dutoit
82 REMBO Tom Vanacken
83 Finley Pick Erin Robbe Verhaeghe
84 De Krulle Tom Verhaeghe
85 loko Etienne Vermeulen
86 Van Gucht gaat naar Benenwerk Vincent Vermeire
87 Team Polder Tom Maene
88 callaut jaune Simon De Gelder
89 Flupke Leslie Debaere
90 10 belgen en 2 stokbroden aub Stijn Vanden Bussche
91 Les Diables Rouges Pepijn De Boe
92 Goe Geprobeerd dieter meersschaert
93 No More Mr Nice Guy Stijn Gryson
94 REMCOOOOOOOO Dimi Huyghe
95 Pogi pakt geel maar is te duur Nick Lips
96 Geursje olé Charlotte Geurs
97 Ploeg zonder naam Marc Cobbaert
98 La lanterne jaune François Tytgat
99 Ploeg zonder naam Tom Dodion
100 Il Falco Matthias Valcke
101 Ada-boys Bart Bovri
102 Schellekes jambon cru Vincent Demarest
103 Kwantiteit boven kwaliteit Brecht Vandevyver
104 De Dolle Derailleurs Gil De Nutte
105 Hop Achteruit Hans Parmentier
106 tour de no chance dirk van springel
107 LimBelTour John Poesen
108 Sterk in de breedte Erik Vandenbroucke
109 Yes we can Wouter Swings
110 Allez-y Jonas Matthias Feyen
111 spin doctors pierre vermonden
112 Pollock Pro Dimmen Wellens
113 De Schellekes Lander Deganck
114 FBJP Emma Coucke
115 Mattijs Mattijs Holvoet
116 Les essayeurs Jens Vermaete
117 SPEERWERPEN Chris Herman
118 the cereal killers Bart Depotter
119 Ploeg zonder naam Bas Willems
120 Crème Bruléé Sandy Poppe
121 Weireldploegsje robin truyaert
122 Tonnelirkes roeland taelman
123 Zandloper Christiaan Persyn
124 Pedaleurs Wouter Loridan
125 Team Keignaert Ine Sibiet
126 Les crêpes flamandes Dieter Eeckhout
127 Laatste +1 Hans Galleyn
128 Zwaanjan Jan Sibiet
129 Toutour Jasper Feyen
130 Immer letzte Tom Peeters
131 Als Pogi valt dan win ik. Hans T'Jampens
132 Vulle pulle Filip De Bont
133 Rumbizio Domien Verhulst
134 tornado Ingrid Maes
135 Cercle Europees Lieven De Prest
136 Ploeg zonder naam Hannes Vanden Heule
137 Abeja Manu Lingier
138 Watopia Mathias De Witte
139 Springuur op dinsdag Pieter Verlee
140 La mierda 2.0 Sjoerd Vermeire
141 SAMMY SAM Van Cauwenberghe
142 tour de amateur Yorick Buys
143 CT Vercauteren Stef Vercauteren
144 Eten en drinken José. Arne Vangheluwe

In 0 vrienden ploegen


Ploeg Manager