DE GENDT Thomas

Lotto - Soudal

501 CQ-punten
Leeftijd:
33
Positie CQ ranking:
115
Vorige CQ ranking:
112


0 punten tijdens deze pronostiek

1356 punten over alle pronostieken

In 197 ploegen


Ploeg Manager
1 Tom Vanacken Tom Vanacken
2 De Mietjes michel lagache
3 CreativeB Bjorn Ghekiere
4 De Trappers Christine Pieters
5 Geile Tofoe Els Parmentier
6 GRINTA Xavier Melis
7 vive le velo bjorn weyhaeghe
8 Discobar Decoene Sam Decoene
9 Cis PROVANT Cis Willemen
10 Spacciatori Rossi Wouter De Rouck
11 The pink panthers strike again peter gotink
12 Iron Men Jens Nyssen
13 Ivan Parra Arjen Tsjoen
14 PJ's racingteam Pieterjan Hannon
15 Dujardins Dries Dujardin
16 Bernalfanaten Stijn Smagghe
17 Ik haat gitovu Eva Sibiet
18 Trappers United Chiel Denduyver
19 El Impresi Eli Inghelbrecht
20 Suzan Suzan Debuysere
21 Bidong Klaas Vandenbussche
22 Brutte scimmie Sébastien Lepouttre
23 Ou moeder Tom Leenaert
24 Forza Leukemans Karel Opsomer
25 roze truien en maneschijn kurt lefever
26 Jeroen Provant B52 Provant
27 Oskar in de Giro Tom Degrande
28 Flupke Leslie debaere
29 Go4pink Stijn Delmotte
30 een goe ploegje rune lepouttre
31 TEAM OLIVIER olivier Vandemaele
32 Renaatje12345 Robbe De Vlieger
33 Allez Roulez Bram Hendrickx
34 Mo Bayaat Brecht Verstraete
35 Renaatje123 Maxim De Roo
36 de plummestampers Ynse Cobbaert
37 blomnovelli wouter Verschaeve
38 Slimheid Tim Sibiet
39 De roze balutten Sam Vantyghem
40 Monopole CT sander taelman
41 de rennerkes Annelies Swings
42 laarzenlikkers dirk van springel
43 De giromannen Jelle Seys
44 Giro Rosa Wesley Coudenys
45 repertje Franky Dereeper
46 Stervende zwanen Levin Versweyver
47 The boss Christophe Pieters
48 After 6 6 Arthur Monteyne
49 Cycling Team West Carl Salomez
50 Lucas8 Luc Raeymaekers
51 Team Higgins Filip Huyghe
52 Hvvarmy jordi ceusters
53 De sluipschutters Davy Naesen
54 FC DE SPURTBOMMEN Jonas Vandenberghe
55 The Grail Jan Berlo
56 Leonard Hofstadter Lennart De Laere
57 Familie Dumoulin Lander Dumoulin
58 Spaghetti Bolognese Laurent Vermeersch
59 Thomas Gildemyn Thomas Gildemyn
60 Veni Vidi Vici Ronny Vermaete
61 De Jhuans Timothy Geerts
62 Panache Cycling Team Bert De Roo
63 Squadra Imbattibile Steven Parmentier
64 Team Oostkouter Italiano Jeffrey Van Den Heede
65 Robberto Robbert Vieren
66 Les2sources alain vandenplas
67 Cima Coppi Kasper Debuysere
68 De boefklappers Bert Cleynen
69 jalumas Jean-Pierre Messelis
70 JasperGlorieux Jasper Glorieux
71 Morior Invictus Nikolas Mahieu
72 Ploeg zonder naam Ward Decaestecker
73 De berggeiten Thomas Vansteenbrugge
74 't italiaantje Axel Schoonackers
75 Mathinbe Cycling Team Bernard Couwyzer
76 Marijn Marijn Huyghe
77 Italofiel Martijn Decorte
78 piljaars Niels Lamote
79 SmashTheStatues Arne Vangheluwe
80 Keton in 't peloton Charles Vancompernolle
81 FC Sepappe Jens Kindt
82 Gewonnen op voorhand Gilles Knockaert
83 The machines Stefan Roba
84 Klitpedalen Klaas Bruggeman
85 Invincibile P Peter Vanbaelenberghe
86 Del Lomba Cycling Team Joost De Lombaert
87 Il Bimbo d'Oro Hannes Del'haye
88 Over naar Renaat jeroen laseure
89 De Ruiters Toon Vermijl
90 Squadra senza nome Kevin Gaytant
91 Didi Didier Ghijsels
92 TEAM TVH Tobias Van Hauwermeiren
93 Alexander Krisstom Jonas Gilliams
94 Allez Diarree Michiel Vansteelant
95 Squirtle Squad Pieter-Jan Gevaert
96 Ploeg zonder naam Brecht Herreman
97 Excelsiora! pro cyclismo Andries Magchiels
98 Team Kobe steven willems
99 Sozzorasto Fred Dalle
100 Petegem Dries Sam Hauttekeete
101 Wijhier Thijs Aerts
102 Plattetube Kris Vancoillie
103 Zandloper Christiaan Persyn
104 Team DV Foods - Top Bouchées Gertjan Goemaere
105 BENTWOUT Gert De Bie
106 Adder Ad Provant
107 Ain't no mountain high enough Sarah Van Malderen
108 De Raketjes matthias sablain
109 Fare la bella figura sebastian montalban
110 AVdP Cycling Team Arthur Van de Putte
111 Maglia Rosa Dries Kimpe
112 De Receptiedrinkers B Niels Demeyere
113 Bernescot benny van schoor
114 Briek Provant Briek Provant
115 Doornroosjes Wouter Verhelst
116 Bonny riders bjorn bonny
117 La Flamme Rouge Marijn Declerck
118 Team Flumbeau thibaut vandeghinste
119 Sunweb Dirk Castelein
120 -IL Pasticcio- Hans T'Jampens
121 Ernie Arne Derobaix
122 Pietje's Cycling team Pieter Dewaele
123 Anedacycling ruben aneca
124 Babette de topdanseres Kristof Vanstechelman
125 Aster en Ruben zwaardvechten Stijn Trenson
126 lubanski Désiré De Vadder
127 VELDEGEM MAVERICKS Maxim Vanden Berghe
128 Girolles Lien Blomme
129 Higgs Almighty Robin Haek
130 Los Rosas Maxim Saelens
131 frolic andy assez
132 harelbeke cycling dieter de buck
133 Pullman Oriënt Express Hendrik Depotter
134 Giro 2019 Stef Van den Langenbergh
135 Delissimo Giro Dieter van Betsbrugge
136 FC Beitem Gill Vandevelde
137 Merel Christa Breemeersch
138 Nivek Kevin Hoverbeke
139 de buck niels niels de buck
140 DragonCorp Tom Vastenavondt
141 Ik ben God niet. Pepijn De Boe
142 Falcons on a bike Yorick Buys
143 DODICI STELLE Bart De Waele
144 Kasteeltrappers Marc Decoster
145 De Blauwkes Freddy Deseyne
146 RR Cycling Team Ruben Raeymaekers
147 Ploeg zonder naam Nicky Van Thuyne
148 De leeglopers Thomas Smits
149 ericson Eric Devriese
150 Woukes trappers Wouter Van Roeyen
151 Zwaanjan Jan Sibiet
152 De Klawiers Glen Boeyaert
153 Gatto Nero Lemahieu Bert
154 Torben Torben Christiaens
155 Origi FC Jaron Sertin
156 Pedaleurs Wouter Loridan
157 GIROBEERTJES Brian Van Overloop
158 Ploeg zonder naam Alexis Vannin
159 Sam D. Sam Deklerck
160 GIOS-TORINO Frederik Fossez
161 Quo Vadis Sam Deprettere
162 De Roze Panters Birger Cornelis
163 De La Rouque cycling Bert De Rouck
164 bombastico didier decloedt
165 de stampers Marc Cobbaert
166 patkat Patrick Bossuyt
167 Elk Putteke Ontwijken aub Dries Michiels
168 El Moro Cycling Justin De Moor
169 Team Kempi Dries Kempeneers
170 bananas racing team Jordi Doom
171 Onsmoeder Filip Ielegems
172 De Coppino's Roland Coppin
173 Suririjders Jasper Feyen
174 Girostampers Steven Dekocker
175 Mag ik ne cola? Ruben Van Wassenhove
176 Deceuninck-Tyberghien ward tyberghien
177 Bluvenstampen2.19 Yvan Van wassenhove
178 Anthony G Anthony Gr
179 Ploeg zonder naam Yvan Decommer
180 giroma christiane vandermeersch
181 GoPegGiro2019 Peggy Mulier
182 Dansende Beren Niels Bruwier
183 de kakkers CT Joselitto Liefhooge
184 Il Falco Brommerbarrie Bart Bruyland
185 Maschis Guy Meyts
186 dyme Fanny Carrein
187 andekant michel feyen
188 WC de wielerterroristen Thomas Malfait
189 Team Yellow Red Ilse Geysemans
190 Lukakoeksje Koen Laleman
191 jasama Rita struys
192 Uiltjes Jan De Laet
193 WC Ultimo Kilometro Benoît Dujardin
194 oerprei Daniel VVVVV
195 Los latstes Gianni Devriese
196 Diditalia Dieter Vandenhende
197 sjamayee stefaan dewerchin

In 0 vrienden ploegen


Ploeg Manager