CAVENDISH Mark

Bahrain - Merida

25 CQ-punten
Leeftijd:
35
Positie CQ ranking:
1348
Vorige CQ ranking:
1343


0 punten tijdens deze pronostiek

4333 punten over alle pronostieken

In 74 ploegen


Ploeg Manager
1 De pedaaltrappers joeri roosen
2 TJOOLDER Luc DENDUYVER
3 De Trapperkes Lennert Hoozee
4 De vroege vogels Marijn Declerck
5 Miere en de kassei-jagers Dieter Eeckhout
6 Kloppderop! Sandy Poppe
7 Cieurac luk boudry
8 Thomas Verhaeghe Thomas Verhaeghe
9 ploeg met naam Dieter Vanreckem
10 De Taaienbergspurters Mathias Vanlerberghe
11 Politt nr1! Hopeleich doch! :) Jeffrey Van Den Heede
12 Remcobe Obe Vanneste
13 Gidongtrekkers Tom Wackenier
14 Riders on the storm Sam Vantyghem
15 McDonald's-Fanta Lieven Van Imschoot
16 Steven Ceyssens Steven Ceyssens
17 Cochapolla Mattias Goderis
18 de flinstones didier houvenaeghel
19 Corona Pieter Duquesne
20 Fromafeluki Sandra Detremmerie
21 Egomaniacs len hauttekeete
22 Vooruit Met die Geit Willy D'Hondt
23 coronacrossers Fien Vermeersch
24 3 billen is een gatnalf Bart Depotter
25 Tenerifeboys Sebastiaan Glorieux
26 De Ullewuppers Jeroen Delie
27 De leeglopers Thomas Smits
28 Pedallica Thomas Wieme
29 Ploeg zonder naam Xavier Melis
30 Panache Cycling Team Bert De Roo
31 blieken Briek Scheire
32 blauwe tornado's Ingrid Maes
33 Pullman Oriënt Express Hendrik Depotter
34 Sagan kan het nog! Seppe Seynhaeve
35 Allez Roulez Bram Hendrickx
36 Hoogleedse Flandriens Wim Defrancq
37 Het rode team Mathieu Ryckebosch
38 Greginator olivier sercu
39 Lelijke apen Sébastien Lepouttre
40 Tegen under tanden... Ruben Roelens
41 Switch-off Gill Samaey
42 Tjoolders stijn declerck
43 Vrienden van de Vrijdag Henric Devenyns
44 PDG Davy Dury
45 Het Groot Verzet Rudy Hendrickx
46 en danseuse Kristel Michiels
47 El plumeau Christof De Ridder
48 Team MINNE Kevin Minne
49 Bompie marc lycke
50 Gerspie’s fietsertjes Kristof Deleye
51 WTC Giedong Vanoendern Joeri Vanbeselaere
52 KOLTOERIST Michel Van Houdt
53 Boela dirk assez
54 kASSEIVRETERS Luc Declerck
55 MIND WOLF Jan Clicteur
56 RaeyCyclingTeam Ruben Raeymaekers
57 The Coppino's Roland Coppin
58 Desperados Marc Van Camp
59 Vulle pulle Hilde Degryse
60 Souillac kristien bruwier
61 Mien Weireldploegsje Toon Van Coillie
62 De Kasseifretters Thomas Gildemyn
63 WTC Dikken Kevin Van Cauwenberghe
64 De Kasseistampers Wim D'Hondt
65 Fastforward Sven Boudt
66 Monopole CT sander taelman
67 Zico zico Zico Pieter Pattyn
68 Couillon Inc Tom Van Rompaey
69 Robberto Robbert Vieren
70 kasseiknallers Hans T'Jampens
71 MV(D)P Arnout Ruysschaert
72 VDB=GOD Pepijn De Boe
73 Blomme beste Jana Blomme
74 Forza De Geite Eduard Verhaeghe

In 0 vrienden ploegen


Ploeg Manager